021-91300510

تماس رایگان

خرید از فروشگاه اینترنتی بامیلو یا دیجی کالا

از کدام فروشگاهی خرید کنیم بامیلو یا دیجی کالا ؟

خرید از فروشگاه اینترنتی بامیلو یا دیجی کالا

با توجه به پیشرفت چشمگیر اینترنت در کشور خیل عظیمی از جمعیت با فروشگاه های اینترنتی آشنا هستند و خریدهای روزانه و حتی ضروری را از این طریق انجام می دهند.

مزایای فروشگاه های اینترنتی با سایر فروشگاه را میتوان در چند مورد خلاصه کرد

1- دسترسی آسان به فروشگاه اینترنتی

2-امکان جابجایی در بخش های مختلف در کمترین زمان

3-داشتن سبد خرید مجازی

4- دسترسی 24 ساعته در تمامی ایام هفته

5- با توجه به سوابق و نمادهای سایت میتوان اعتبار سایت و کالا را تشخیص داد

6- دریافت آفر و تخفیف در زمان های مختلف

7- امکان مقایسه قیمت محصولات

8 – عدم وجود صف هنگام خرید

و مهمترین عیب این نوع خرید را میتوان در عدم امکان بررسی کالا از نزدیک نام برد

فروشگاه اینترنتی از ده سال گذشته در ایران شروع به فعالیت کرده و اکنون دیجی کالا و بامیلو از سردمداران این زمینه می باشند و در چند سال گذشته فروشگاه های اینترنتی به صورت تخصصی در زمینه های مختلف شروع به فعالیت کرده اند.

دیجی کالا

دیجی کالا در ابتدا یک فروشگاه دوربین عکاسی بود و با هدف ارائه اطلاعات دقیق در مورد دستگاه های عکاسی شروع به کار کرد در شروع کار مردم بیشتر به دید یک وبسایت اطلاع رسانی از این سایت استفاده میکردند و سپس خرید های خود را از بازار انجام میدادند

مسیر این کسب و کار از ابتدای فعالیت اش و همچنین رشد روز افزون درآمد آن بود، زیرا مردم کم کم متوجه شده بودند که برخی اقلام در دیجی کالا ارزان تر است و حتی ارسال ها هم رایگان است.

دیجی‌کالا در سال 1390 با راه اندازی “رسانه تصویری دیجی‌کالا” یا DigiKala TV برای اولین بار در کشور تولید و ارائه محتوای ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین کالاهای دیجیتال و فن‏‌آوری‏ های این حوزه را آغاز کرد.

دیجی‌کالا با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های دیجی‌کالا محسوب می‌شود.

در این زمان اگر کسی سوال میکرد دیجی کالا بهتر است یا بامیلو با قطعیت پاسخ دیجی کالا را دریافت میکرد.

خوب در همه جای دنیا معمولا Marketplace ها از فروشگاه های اینترنتی موفق تر و کم هزینه تر بوده اند و به همین جهت در سال 96 دیجی کالا نیز به سمت Marketplace شدن پیش میرود و در تعداد زیادی از کالاها تنها فروشنده آن کالا دیگر فقط دیجی کالا نیست و شما می توانید از فروشنده دلخواه خودتان کالاهای دیجی کالا را خریداری کنید.

دیجی کالا یا بامیلو

بامیلو با یک هدف مشخص کارش را شروع کرد : می خواهم دیده شوم و هرکس یکبار هم که شده از من خرید کند و اطلاعات آن را بدست می آورم.
بنابراین بامیلو برای مدتی تقریبا بنرها و پاپ آپ های همه سایت های زیر 300 ایران و همه آژانس های تبلیغاتی اینترنتی و همه کلمات کلیدی در گوگل ادوردز را از آن خود کرد تا دیده شود!
بعد از دیده شدن برای اولین خرید به کاربران کد تخفیف 30 هزار تومانی بدون محدودیت در انتخاب ارائه کرد و کاری کرد که حتی افراد با خرید یک کالای 30 هزار تومانی و عدم پرداخت 1 ریال ترغیب به خرید از آن شوند و یکبار بامیلو را تجربه کنند.
بامیلو موفق شد به هدف خود برسد،  تعداد سفارشات روزانه بالا و در کنار آن قیمت های بسیار نازل باعث شده بود به موفقیت اولیه دست پیدا کند.
در این بازه زمانی فروشندگان بسیاری برای فروش کالای خود به بامیلو پیوسته بودند و از فروش خود نیز بسیار راضی بودند و دهان به دهان این موضوع فروشندگان جدیدی را برای بامیلو فراهم میکرد.
قیمت ها معمولا از دیجی کالا پایین تر بود زیرا فروشندگان می دانستند که این مزیت برای آنها سفارشات بسیاری ایجاد خواهد کرد و دقیقا سعی در رقابت مستقیم با دیجی کالا داشتند.
پایان سال میلادی رسید و بامیلو رسم غربی بلک فرایدی را برای اولین بار در ایران با سرو صدای زیاد در خیابان ها و بیلبوردهای بزرگ اجرا کرد.
کالاها را با قیمت های باورنکردی بخرید! این شعار بلک فرایدی در دنیاست و برخی مواقع یک گوشی 2 هزار دلاری را با قیمت 80 دلار اما تعداد محدود می توان در این روز خرید!

بامیلو در کنار دیجی کالا ایستاد و تبدیل به گزینه دوم خرید آنلاین در ایران شد

دیدگاه خود را بنویسید