021-91300510

تماس رایگان

اطلاعیه افزایش قیمت سرویس های خارج از کشور جوان سرور

اطلاعیه افزایش قیمت سرویس های خارج از کشور جوان سرور

با سلام خدمت کاربران گرامی

به اطلاع میرساند با توجه به مشکلات ارزی موجود و افزایش شدید نرخ ارز از تاریخ سه شنبه 1 خرداد 97 متناسب با افزایش نرخ ارز قیمت سرویس ها افزایش خواهد یافت.

تا قبل از این تاریخ هیچگونه افزایشی نخواهد بود و کاربران میتوانند با نرخ های سابق نسبت به تمدید سرویس های خود اقدام نمایند. لذا پس از آن قیمت های جدید اعمال خواهد شد.

لازم به ذکر هست که سرویس های جدید حدودا 10 روز قبل افزایش قیمت پیدا کردند و مشتریانی که با قیمت جدید خرید کردند افزایش قیمت نخواهند داشت و سرویس های مشتریان فعلی هم به همین روال سرویس جدید خواهد شد و قیمت های جدید را میتوانید داخل سایت ببینید
قیمت دامنه ها هم با توجه به قیمت دلار افزایش خواهند داشت
لازم به ذکر است این گرانی به علت افزایش نرخ ارز هست و سرویس های داخل ایران افزایش قیمتی ندارند

و اما سخنی با کاربران عزیز:

همزمان با این اعلام لازم دیدم شرایطی را که در حال حاضر ما و شرکت های دیگر میزبانی وب در آن قرارداریم را به شرح کاربران برسانم و بیشتر درد دلی با کاربران گرامی دارم که سالها در کنار ما بوده اند و درد دلی ناگفته از پس تمامی این سالها.

از حدود سال 1389 که دلار سر ناسازگاری با ما شروع کرد به فکر انتقال اکثر خدمات دلاری به ایران و تبدیل آن به هزینه های ریالی بودیم و خدارا شکر تا به الان موفق شدیم که بیش از 30 درصد از خدمات خود را به داخل ایران منتقل کنیم.

برکسی پوشیده نیست که با ارائه کردن خدمات در خارج از ایران از ثبت دامنه های بین المللی تا هزینه های سرور ها و دیتاسنتر های خارجی، قطعا نیاز به پرداخت هزینه های دلاری وجود دارد، ما که همیشه تحریم بوده و هستیم و شرایط تحریمی از خارج به سمت ایران برای ما به یک واقعیت ملموس تبدیل شده بود، تا اینکه در مورد هزینه های دلاری از داخل هم تحریم شدیم، شرکت هایی مانند ما که خدمات خارجی دریافت میکنند به لطف سوداگران ارز! به خودی خود نه دلار نقدی دارند که داخل چمدان گذاشته به خارج از کشور ببرند و هزینه های سرویس های چند ده هزار دلاری ماهیانه را پرداخت کنند و نه به دلیل تحریم ها امکان پرداخت از طریق درگاه های بانکی داخل کشوری را دارند، صرافی ها هم که تقریبا تعطیل هستند و صرافی ها مجوز حواله و خرید و فروش و .. ندارند.
ما همیشه تلاش کردیم توازنی مناسب بین کیفیت و قیمت را رعایت کنیم، همه شرکت های میزبانی دیگر هم واقعا مشخصا طی چند ماه گذشته یا به علت حمایت از مشتری یا به علت رقابتی تلاش کردند که قیمت های خود را تا جای ممکن بدون تغییر بگذارند ولی متاسفانه دیگر شرایطی برای امکان ارائه خدمات با شرایط قبل وجود ندارد. تا همین چند ماه پیش بود که دلار را 3800 تا 4200 تومان میخریدیم ولی هم اکنون دلار تا 7700 تومان هم خریدیم! چیزی حدودا 100% افزایش هزینه های دلاری.

سعی کردیم در این شرایط، ما جزو سوء استفاده کنندگان از وضعیت بد ارزی نباشیم، تلاش کردیم ضرر ده باشیم ولی منتظر بازگشت بازار به حالت عادی باشیم،امید داشتیم دلار 4200 تومانی “معروف” به ما برسد ولی خوب نرسید! خودمان خرد شدیم!

با تشکر از زمانی که برای مطالعه مطالب فوق گذاشتید .
مدیریت جوان سرور

دیدگاه خود را بنویسید