021-91300510

تماس رایگان

ویدیو ایجاد ایمیل شخصی POP3 در دایرکت ادمین

ویدیو ایجاد ایمیل شخصی POP3 در دایرکت ادمین

مزیت استفاده از pop3

مزیت داشتن ایمیل pop3 این است که شما می توانید ایمیل های خود را از طریق نرم افزارهای مدیریت میل دریافت نمایید . میل های خود را در سیستم خود آرشیو نمایید و  ایمیل های خود را بصورت آفلاین مطالعه نمایید . سرعت دریافت و ارسال ایمیل با این روش بسیار بیشتر از حالتی است که بصورت وب میل و مرورگر صورت می گیرد . همچنین شما می توانید نامه های خود را با کمک ویرایشگر قوی که در نرم افزارهای مدیریت میل وجود دارد تایپ نموده ، تصویر یا هرگونه فایل بر روی سیستم خود را ضمیمه نامه کرده و تنها برای ارسال نامه به اینترنت متصل شوید که مسلما در وقت و هزینه شما در اینترنت صرفه جویی خواهد شد .در پروتکل pop3 به دلیل اینکه پیام‌ها بر روی فضای هارد دیسک ذخیره می‌شوند مشکل محدودیت فضای جعبه پستی را نخواهید داشت.

داشتن یک ایمیل شخصی و روی دامنه شخصی یک مزیت بزرگ در دنیای وب محسوب میشود، این موضوع به خصوص در دنیای تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین بیشتر خود نمایی کرده و بیشتر شرکت ها عملا به ایمیل هایی که با آدرس های عمومی مثل GMAIL یا YAHOO ارسال شده باشند پاسخی نمیدهند. در واقع بسیاری از خریداران دامنه یا DOMAIN صرفا برای داشتن یک آدرس ایمیل شخصی POP3 اقدام به خرید هاست و دامنه میکنند و لزوما وب سایتی روی دامنه وجود نخواهد داشت.

آموزش ساختن ایمیل شخصی POP3 در دایرکت ادمین

آموزش ساختن ایمیل شخصی POP3 در دایرکت ادمین

کنترل پنل دایرکت ادمین با سرعتی سرسام آور در حال توسعه و پیشرفت است و تنها رقیب cPanel محسوب میگردد. از طرفی به دلایلی مانند محدودیت های بین المللی و … دایرکت ادمین محبوب ترین و پر استفاده ترین کنترل پنل وب هاستینگ در ایران است و ضرورت تسلط بر این پنل کارا و قدرتمند برای تمام کاربران تازه کار ضروری است. در این قسمت قصد داریم آموزش ساختن ایمیل شخصی POP3 در دایرکت ادمین را در قالب یک ویدئو کلیپ آموزشی ارائه کنیم. کلیپ آموزش ساختن ایمیل شخصی POP3 در دایرکت ادمین به ساده ترین شکل ممکن نحوه ساختن ایمیل اکانت جدید در هاست دایرکت ادمین را آموزش میدهد.

دقت داشته باشید که پس از اجرای آموزش ساخت ایمیل شخصی ارائه شده (کلیپ)، در صورتی که مشکلی در رابطه با ارسال یا دریافت ایمیل وجود داشت، باید با مدیر سرور تماس گرفته و او را از وجود این مشکل مطلع کنید. در واقع این مشکلات مربوط به کانفیگ سرور و تنظیمات ادمین دایرکت ادمین است نه هاست و یوزر. اگر خودتان مدیر سرور مجازی یا اختصاصی هستید و با این مشکل روبرو شدید، باید تک تک تنظیمات مربوط به resolver ها ، رکورد های DNS ، تنظیمات مربوط به smtp ، فایروال و … را بررسی کرده و مشکل را پیدا کنید.

تیم توسعه و تحقیق جوان سرور 17 October 2016 دیدگاه 4 دایرکت ادمین , کنترل پنل

دیدگاه خود را بنویسید