021-91300510

تماس رایگان

بهترین روش های افزایش سرعت لود سایت های وردپرسی

بهترین روش های افزایش سرعت لود سایت های وردپرسی

هر کاربری که با وب سایت سرو کار دارد،بیشترین دغدغه اش سرعت لود سایت است.راههای متنوعی برای افزایش سرعت بارگذاری وب سایت های وردپرسی وجود دارد که در اینجا ما افزونه Gzip را برای شما معرفی و روش های استفاده آن را به شما نشان می دهیم.

در ابتدا معرفی افزونه Gzip و کارایی آن را بیان میکنیم :

GZIP  یک روش ساده برای فشرده سازی است با استفاده از GZIP  می توانی پهنای با کاهش و درنهایت سرعت وب سایت را افزایش دهیم بررسی ها نشان می دهد میتوان با استفاده از  GZIP حجم صفحات را تا میزان  70٪ درصد کاهش داد.

GZIP  حجم اطلاعات ارسالی از طرف سرور به سمت مرورگر را کاهش می دهد. شما میتواند به راحتی کد های GZIP را کپی و در داخل فایل htaccess قرار دهید و نتیجه تغییرات را مشاهده کنید .GZIP فایل های css و html را فشرده و همچنین فضا های خالی در بین کد ها را از بین می برد. ممکن است GZIP به صورت پیش فرض روی سیستم شما فعال شده باشد  قبل از اینکه بخواهید کد های GZIP را در داخل وب سایت خود به کار بگیرد مطمئن شود که این ابزار فعال نباشد .

خب 2روش برای استفاده از افزونه GZIP وجود دارد به این صورت که :

۱- استفاده از کد در فایل htaccess. :

برای این کار تنها کافی است که به سی پنل خودتون بروید و در فولدر اصلی سایت مکانی که فایل های اصلی سایت شما قرار دارد در فایل htaccess. کد های زیز را به انتهای آن اضافه کنید :

 AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/xml text/css text/plain AddOutputFilterByType DEFLATE image/svg+xml application/xhtml+xml application/xml AddOutputFilterByType DEFLATE application/rdf+xml application/rss+xml application/atom+xml AddOutputFilterByType DEFLATE text/javascript application/javascript application/x-javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-font-ttf application/x-font-otf AddOutputFilterByType DEFLATE font/truetype font/opentype

۲- استفاده از افزونه Gzip :

راه دوم که ساده تر است استفاده از افزونه WordPress Gzip Compression می باشد که در این روش تنها کافی است که شما افزونه رو از این آدرس ‘ Download Gzip ‘ دانلود و در سایت خود نصب کنید بعد از نصب کافی است که فقط افزونه رو فعال کنید بقیه کارهارو خود افزونه انجام میدهد .

در صورتی که فایل gzip فعال نبود کافی است کد زیر را در داخل فایل htaccess خود قرار دهید :

افزایش سرعت سایت وردپرس

تیم توسعه و تحقیق جوان سرور 8 October 2016 دیدگاه 4 وردپرس

دیدگاه خود را بنویسید