021-91300510

تماس رایگان

رفع مشکل Resource Limit Is Reached

آموزش رفع مشکل Resource Limit Is Reached

رفع مشکل Resource Limit Is Reached

هنگامی که سایت شما بیش از حد از منابع اختصاص یافته به آن در سرور استفاده نماید با ارور Resource Limit Is Reached در سایت مواجه خواهید شد ، این منابع ممکن است مقدار cpu , مقدار رم , I/O و یا هر پروسه دیگری باشد .استفاده بیش از حد از منابع سرور در هاست های اشتراکی رخ میدهد .

در هاست اشنراکی منابع سرور بین اکانت های مختلف تقسیم می شود تا همه سایت ها بتوانند به یک میزان از منابع سرور بهره ببرند . دلایل بروز این خطا بسیار است اما شایعترین دلیل وقوع این خطا اسکریت شما و یا پلاگین های نصب شده بر روی سایت شما است .برخی از پلاگین ها معمولا منابع زیادی را از سرور درخواست میکنند و همین موضوع باعث بروز همچین خطایی در سایت شما میشود.
برای رفع مشکل پلاگین ها و ماژول های سایت خود را یک به یک غیر فعال کنید و تست کنید بهتر است که فایل error_log را در هاست خود باز کنید و آن را مطالعه کنید و پلاگین مربوطه که موجب ایجاد مشکل شده است در این فایل نمایش داده می شود آن را حذف و یا غیر فعال نمایید سایت لود می شود .

همچنین میتوانید تنظیمات CloudFlare را برای سایت خود اعمال نمایید CloudFlare باعث کاهش زمان بارگذاری سایت , کاهش منابع سرور و کاهش حجم سایت شما میشود .
اگر ارور error 508: Resource Limit Is Reached همچنان نمایش داده می شود و راه حل های بالا مشکل شما را رفع نکرده است ,باید پکیج هاست خود را به پکیج های بالاتر ارتقا دهید تا منابع بیشتری در سرور به هاست شما اختصاص داده شود از طریق پنل مشتریان جوان سرور میتوانید هاست خود را ارتقا دهید .

جوان سرور با ارائه هاست حرفه ای امکان پشتیبانی از سایت های پربازدید را فراهم کرده و با انتقال سایت به پلن حرفه ای دیگر مشکل محدودیت نخواهید داشت

تیم توسعه و تحقیق جوان سرور 28 September 2016 دیدگاه 4 وردپرس

دیدگاه خود را بنویسید