021-91300510

تماس رایگان

آموزش پیدا کردن و ویرایش لینکهای خراب وردپرس

آموزش پیدا کردن و ویرایش لینکهای خراب وردپرس

پیدا کردن و اصلاح لینک های خراب و شکسته در وردپرس

لینک های شکسته و خراب در میان پست ها و ارسال های وب سایت وردپرسی شما پیامد های بسیار بدی برای سئو وردپرس سایت شما به همراه خواهد داشت . اسپایدر ها و روبات های موتور های جستجو توجه بسیار زیادی به لینک های خارجی و مخصوصا داخلی وب سایت شما دارند . در واقع این تنها روش و امکان مسیر یابی و Crawl کردن یک روبات موتور جستجو است . اگر روبات از لینک های داخل مطالب سایت شما وارد یک مقصد اشتباه ( پاک شده ، غیر قابل دسترس و یا غلط ) شود این به عنوان یک امتیاز منفی در کارنامه سئو سایت شما ثبت خواهد شد و در آینده در نوع رفتار موتور جستجو با سایت شما تاثیر گذار خواهد بود . مشکل زمانی حاد میشود که تعداد این لینک های شکسته و خراب زیاد شود .

افزونه Broken Link Cheker یا چک کننده لینک ها و پیوند های خراب در وردپرس

لینک های شکسته در وردپرس

افزونه Broken Link Cheker وردپرس  دقیقه برای رفع این مشکل در وب سایت های مبتنی بر وردپرس شما ایجاد شده است . با استفاده از این افزونه مفید ، کلیه لینک های داخلی و خارجی وب سایت شما در بازه های زمانی مشخص چک شده و در صورت بروز هر گونه مشکل پیامی برای شما در قسمت ابزار ها – پیوند های شکسته ارسال میگردد . در پیام ارسال شده لیست لینک های شکسته و خراب به همراه پست های حاوی این قبیل لینک ها ارسال میگردد تا در کمترین زمان ممکن و بدون صرف وقت برای پیدا کردن این لینک ها اقدام به اصلاح آن کنید و در نتیجه از افت سئو و رنک سایت خود جلوگیری کنید .

برای دانلود پلاگین چک کننده لینک های خراب و شکسته در وردپرس روی لینک زیر کلیک کنید :

 

http://wordpress.org/extend/plugins/broken-link-checker

 

بهترین روش نصب پلاگین و افزونه وردپرس استفاده از نصب اتوماتیک افزونه در وردپرس است . از منوی ادمین ، افزونه ها و پس از آن افزودن را انتخاب کنید . نام پلاگین Broken Link Cheker را جستجو کرده و در کنار نام آن گزینه نصب را اجرا کنید .

 

تیم توسعه و تحقیق جوان سرور 4 October 2016 دیدگاه 4 آموزش سئو , وردپرس

دیدگاه خود را بنویسید