021-91300510

تماس رایگان

آموزش نصب اسکریپت لیچر بر روی هاست

آموزش نصب اسکریپت لیچر بر روی هاست

در ابتدا امر تعریف مختصری از رپیدلیچ و بعد از آن به نحوه نصب آن میپردازیم. ;)

رپیدلیچ اسکریپت رایگان و متن باز است که بر روی سرور قرار گرفته و قابلیت دانلود و انتقال فایل ها را از سایت های اشتراک فایل را دارد.

ساده تر میتوان گفت که : رپیدلیچ ها لینک را از سایت های اشتراک فایل دریافت و به سرور خود انتقال داده و تبدیل به لینک مستقیم نموده این عمل سبب بالا رفتن سرعت دانلود و قابلیت رزیوم (Resume) لینک می گردد.

توجه داشته باشید که  این اسکریپت استفاده بالایی از منابع سرور دارد.

برای استفاده از رپیدلیچ شما نیاز به یک هاست با قابلیت php دارید. در ایران‌سرور کلیه هاست های دانلود ازاسکریپت‌هایPHP پشتیبانی میکند.

آموزش نصب Rapidleech

۱-ابتدا اسکریپت را دانلود و از حالت فشرده خارج کرده و در هاست خود اپلود کنید.

۲-ادرس محل نصب اسکریپت را در مرورگر وارد کنید برای مثال اگر اسکریپت را در ادرس domin.com اپلود کردید ادرس domin.com/superleecher-installer.php را باز کنید.

۳-سپس صفحه ای را مشاهده میکنید که قوانین و شرایط استفاده از اسکریپت نوشته شده،چون که این قوانین هیچ اهمیتی ندارند (البته در ایران)میتونید I Agree And Install کلیک کنید.

۴-حال وارد صفحه ای میشوید که از شما ادرس ایمیلتان و رمز عبور مورد نظرتان را درخواست میکند،موارد خواسته شده را وارد و دکمه ی send را بزنید.

برای استفاده از Rapidleech باید به آدرس domin.com/superleecher.php (به جای domin.com ادرس سایت خود را وارد نمایید) رفته و پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور در صفحه ی اصلی اسکریپت دو کادر به نام Adress که باید در آن لینک فایل مورد نظر برای لیچ را وارد کنید و rename که پر کردن آن اختیاری بوده و برای تغییر نام فایل است مشاهده میکنید.
حال اگر پسوند لینکی که وارد کرده اید درست باشد فایل به درستی پس از چند ثانیه لیچ شده و در انتهای صفحه لینک فایل لیچ شده را میتوانید ملاحظه کنید.
آموزش لیچ کردن فایل ها بر روی هاست های دانلود

توجه: در صورت نیاز به تغییر رمز کافیست اسکریپت را باز کنید و ایمیل را در خط ۱۳ و رمز عبور را در خط ۱۴ ، همچنین یک عبارت تصادفی و بدون معنی را بحای عبارت موجود در خط ۱۵ وارد کنید.

نکته اخر: درصورتی که شخصی به پنل سوپر لیچر دسترسی پیدا کند با وارد کردن رمز عبور و یا ایمیل اشتباه اطلاعتی نظیر Ip ، مرورگر ، سیستم عامل ، نسخه مرورگر ، رمز و ایمیلی که وارد کرده و . . . به ایمیل شما ارسال میشود و شما را آگاه میسازد.

دانلود اسکریپت لیچر

تیم توسعه و تحقیق جوان سرور 17 November 2016 دیدگاه 4

دیدگاه خود را بنویسید