021-91300510

تماس رایگان

خرید هاست ویندوز | میزبانی وب ویندوز

خدمات میزبانی وب و هاست ویندوز جوان سرور در وب نیازمند یک هاست همیشه در دسترس است.

021-91300510

تماس رایگان

دسترسی همیشگی با ضریب آپ تایم 99%

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

امنیت بالا در نگهداری

هاست ویندوز ایران ارزان

هاست ویندوز ایران ارزان

تمامی هاست ها بر روی سرور های ایران می باشد همچنین از کنترل پنل پلسک استفاده شده است. این سرویس مخصوص وبسایت های با بازدید معمولی می باشد.

اطلاعات بیشتر شروع قیمت از 5,000 تومان
هاست ویندوز ایران حرفه ای

هاست ویندوز ایران حرفه ای

تمامی هاست ها بر روی سرور های ایران می باشد و از هاردهای SSD با کیفیت و سرعت بالا استفاده شده است. همچنین از کنترل پنل پلسک استفاده شده است. این سرویس مخصوص سایت های پربازدید و حرفه ای می باشد.

اطلاعات بیشتر شروع قیمت از 7,000 تومان
هاست ویندوز ارزان آلمان

هاست ویندوز ارزان آلمان

تمامی هاست ها بر روی سرورهای آلمان می باشد همچنین از کنترل پنل پلسک لایت اسپید استفاده شده است. این سرویس مخصوص وبسایت های با بازدید معمولی می باشد.

اطلاعات بیشتر شروع قیمت از 5,000 تومان
هاست ویندوز حرفه ای آلمان

هاست ویندوز حرفه ای آلمان

تمامی هاست ها بر روی سرورهای آلمان می باشد و از هاردهای SSD با کیفیت و سرعت بالا استفاده شده است. همچنین از کنترل پنل پلسک استفاده شده است. این سرویس مخصوص سایت های پربازدید و حرفه ای می باشد

اطلاعات بیشتر شروع قیمت از 7,000 تومان


چرا سرویس میزبانی وب ویندوز در جوان سرور را انتخاب کنیم ؟

در جوان سرور ، ما به پشتیبانی حرفه ای که به مشتریان خود ارائه میدهیم، افتخار میکنیم. تیم پشتیبانی ما، ستون فقرات شرکت هستند. کارشناسان جوان سرور همیشه آماده پاسخگویی به بهترین نحو ممکن به سوالات و مشکلات شما هستند. میانگین زمان انتظار برای پاسخ به هر تیکت کمتر از 10 دقیقه میباشد و هر روز تلاش ما دال بر کاهش میزان انتظار میباشد. فرقی نمیکند شما یک وبمستر حرفه ای باشید و یا فقط در حال راه اندازی اولین سایت خود باشید، کارشناسان ما در هر قدم از راه با شما هستند ما ۲۴ ساعت شبانه روز ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال آماده کمک به شما برای ارائه تجربه ای متفاوت از میزبانی وب به شما هستیم. به ما اجازه دهید خدماتی فراتر از انتظار به شما ارائه دهیم تحویل آنی پس از پرداخت تضمین آپتایم 99% امکان تغییر پلن هاست بصورت اتوماتیک 7 روز بازگشت وجه بدون قید و شرط امکان تغییر ورژن پی اچ پی توسط کاربر فایروال سخت افزاری سیستم ( جهت امنیت بیشتر ) انتقال رایگان سایت از سایر شرکت ها پشتیبانی تلفنی ( ساعت اداری 10 ساعت در روز ) پشتیبانی تیکتینگ ( شبانه روزی) پشتیبانی کامل از سیستم های ASP