021-91300510

تماس رایگان

کانفیگ روتر میکروتیک هتزنر

کانفیگ روتر میکروتیک هتزنر

کانفیگ روتر میکروتیک برای هتزنر ای پی دادن به رنج ای پی های دیتاسنتر هتزنر

دیتاسنتر( مرکز داده ) هتزنر آلمان یکی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده ترین مراکز داده در جهان می‌باشد. بسیاری از شرکت‌های میزبانی وب در ایران، برای ارائه‌ی خدمات از سرویس‌های این شرکت استفاده می‌کنند. این شرکت انواع خدمات میزبانی وب شامل اجاره‌ی سخت‌افزار، اجاره‌ی سرور مجازی و سایر سرویس‌های مورد نیاز برای میزبانی وب را ارائه می‌کند. با توجه به فاصله‌ی نه چندان دور کشور آلمان با ایران و همچنین کیفیت بسیار بالای سخت‌افزار و شبکه‌ی این شرکت، سایت‌های میزبانی شده در این دیتاسنتر در داخل کشور سرعت قابل قبولی دارند.

بنیانگذار این شرکت آقای مایکل هتزنر است. تلاش این شرکت برای ارائه‌ی بهترین خدمات با قیمتی مناسب سبب شده است تا بسیاری از شرکت‌های میزبانی وب از خدمات و سرویس‌های این شرکت بهره‌گیری نمایند.

خدمات این شرکت شامل موارد ذیل می‌باشد.

خدمات میزبانی وب( Hosting )

میزبانی سایت‌های اینترنتی به صورت جداگانه شامل یک پنل برای انجام تنظیمات هاست و تنظیمات نرم‌افزارهای میزبانی از جمله مزایای شرکت هتزنر به شمار می‌رود.

خدمات سرور اختصاصی( Dedicated Server )

اجاره‌ی سخت‌افزارهای میزبانی وب و ارائه‌ی پهنای باند و تجهیزات امنیتی لازم شامل فایروال سخت‌افزاری و پشتیبانی فنی از این سخت‌افزارها در این شرکت ارائه می‌شود.

خدمات سرور مجازی( VServer )

سرورهای مجازی VServer شیوه‌ای از میزبانی است که منابع یک سخت‌افزار در سطح هسته‌ی سیستم‌عامل بین چند کاربر تقسیم می‌شوند. هر کاربر بدون اینکه مشکلی برای سایر کاربران سخت‌افزار ایجاد کند، می‌تواند از منابع تخصیص داده به خود برای میزبانی وب استفاده کند.

سرورهای مجازی نسبت به سرورهای اختصاصی هزینه‌ی کمتر و محدودیت‌های بیشتری دارند.

خدمات میزبانی سرور( Colocation )

امکان میزبانی سخت‌افزار مشتریان در مراکز داده‌ی هتزنر موجود است. شرکت‌های هاستینگ با توجه به امکانات قدرتمند شبکه‌ای این شرکت، همچنین پایداری انرژی و امنیتی لازم می‌توانند با خیال آسوده سخت‌افزارهای مورد نظر خود را در فضایی که از این شرکت اجاره می‌کنند، نگهداری کنند و سایر تنظیمات و تغییرات لازم و دلخواه خود را روی این سخت‌افزارها به انجام برسانند.

نحوه ای پی دادن به سرور های هتزنر

در دیتاسنتر هتزنر امکان دریافت 6 ای پی روی هر سرور به صورت تکی دارید  که بدون نیاز به  انجام کاری میتوانید از این ای پی ها استفاده کنید ، علاوه بر این 6 ای پی امکان گرفتن جمعا 32 ای پی روی هر سرور در هتزنر می باشد

برای استفاده از رنج ای پی های هتزنر باید یک ای پی از تک ای پی ها را به عنوان روتر استفاده کرد و رنج ای پی جدید روی روتر ست کرد تا قابل استفاده باشد.

جلوگیری از ابیوز ها در هتزنر

دیتاسنتر هتزنر معمولا روی یک سری پورت ها حساسیت زیادی دارد و معمولا ابیوز هایی از سمت دیتاسنتر دریافت خواهید کرد برای جلوگیری و کم کردن این موارد باید تعدادی از پروت ها در روتر بسته شوند

در صورتی که نیاز به کانفیگ Router Mikrotik برای ای پی دادن به رنج ای پی در هتزنر دارید میتوانید با ما در تماس باشید یا اینکه از همینجا سفارش ثبت کنید.

 

 

Hetzner Router

690000