021-91300510

تماس رایگان

ماینر Cheetah Miner F1 24Th/s پاور 2300

ماینر F1 دارای قدرت پردازش 24 تراهش ، توان مصرفی 2300 وات ، چیپ پردازنده پیشرفته 10 نانومتری Samsung (خنک و کم صدا) است و پاور دستگاه همراه با آن ارائه می شود .

ماینر Cheetah Miner F1 24Th/s پاور ۲۳۰۰

ماینر F1  دارای قدرت پردازش 24 تراهش ، توان مصرفی 2300 وات ، چیپ پردازنده پیشرفته 10 نانومتری Samsung (خنک و کم صدا) است و پاور دستگاه همراه با آن ارائه می شود .

ماینر F1

ماینر Cheetah Miner F1 24Th/s

بالاخره سامسونگ وارد دستگاه های اسیک ماینر شد ، قلب تپنده ی دستگاه ماینر F1 با چیپ ست های پیشرفته Sumsung مجهز شده است . این ماینر آمده تا رقبای سرسختی همچون S11 و S15 و … را با کیفیت بالای خود کنار بزند!

قدرت پردازش ماینر Cheetah Miner F1 برابر با 24Th/s میباشد و با توان مصرفی 2300 وات/ساعت گزینه ای مقرون به صرفه در برابر تراهش تولیدی است .

این دستگاه بر اساس الگوریتم SHA256 قادر است ارزهایی نظیر Bitcoin ، Bitcoin Cash و … را بر اساس انتخاب شما استخراج کند .

توان پردازش ماینر F1

این دستگاه دارای 4 هش برد می باشد و در ثانیه قادر است 24 تراهش ماین کند ، البته بر اساس گفته ی سازنده ی ماینر ، Cheetah Miner تا 5 درصد یعنی تا 1.2 تراهش بیشتر توان پردازشی دارد. این تراهش بالا به شما کمک می کند تا مدت ها از بابت افزایش سختی شبکه در برابر رقبا ، خیالتان راحت باشد .

توان مصرفی ماینر F1

مصرف برق F1  نسب به تراهش تولیدی مناسب می باشد  . توان مصرفی این ماینر 2100 وات بر ساعت می باشد که معادل 9.5 آمپر می باشد . در مقایسه با رقبای این ماینر شاید این رقم بالا به نظر برسد ولی اگر توان پردازشی استخراج بیت کوین F1 را در نظر بگیرید این مقدار مصرف برق زیاد نیست ، چرا که این دستگاه به عنوان مثال دو برابر M3 تراهش تولید می کند و هم اندازه آن برق مصرف می نماید .

دما و صدای اسیک ماینر F1

یکی از ویژگی پلنگ چیتا در عین چالاک بودن ، بی سر و صدا شکار کردن می باشد! در چیتا ماینر چیپ ست های 10 نانومتری سامسونگ به خنک بودن دستگاه و صدای مناسب آن کمک شایانی می کند . در واقع چنین دستگاهی از هزینه های شما برای خنک سازی های جانبی به طرز قابل توجهی می کاهد و در فصل های گرم سال ماینرهای خنک گزینه ی بهترین برای استفاده در فارم ها می باشند .

جمع بندی

در حال حاضر قیمت های دستگاه های ماینر در حال افزایش است ، در این بین بازار دستگاه های دست دوم و کارکرده داغ شده است ، به همین دلیل پیدا کردن دستگاه های نو و با کارایی بالا کاری تقریباً دشوار است ، به همین دلیل این دستگاه جدید و نو ، با چنین قابلیت هایی ، جز استثناهای بازار محسوب می شود و می توان از افزایش قیمت آن در آینده ی نزدیک توسط کارخانه ی سازنده (با توجه به تقاضا زیاد) مطمئن بود ، دستگاه Cheetah Miner F1 طی سه روز توانست تعداد 2000 واحد بفروش برساند که در نوع خود برای شرکت مادر (Bitfily) یک رکورد محسوب می شود .

 

امکان تست و امکان راه اندازی وجود دارد برای اطلاع از قیمت رقابتی ماینر F1 با ما در تماس باشید